Doprava zadarmo nad 45€

Vyberajte starostlivo

Výber nie je jednoduchý a môže tak zabrať veľa času. Odporúčame vyskúšať viac značiek, jedine tak zistíte, ktoré bábätkám a hlavne ich citlivému zadočku vyhovujú najlepšie. Neoddeliteľnou súčasťou kritérií je aj cena, budete ich využívať každý deň niekoľko mesiacov a tiež ekologickosť, pretože ich spotrebujete peknú hromadu.
Keď už máte svoju značku vybranú, nekupujte plienky do veľkých zásob. Prečo? Bábätká rýchlo rastú a plienky, ktoré boli pre nich dobré pred týždňom, už pri ďalšom prebaľovaní nemusia byť dobré. Ďalším dôležitým bodom je absorpčná schopnosť. Tu víťazia jednorazové plienky nad látkovými, pretože disponujú savým jadrom – ktoré im prepožičiava veľké absorpčné schopnosti. Navyše sú umiestnené až skoro k okraju, takže zaistia nepretečenie a udržujú zadoček dieťaťa v suchu.

Plienky, ktoré sedia bábätku aj planéte

Detské plienky by mali byť určite ekologické, aby čo najmenej zaťažili životné prostredie. Biologicky odbúrateľné plienky sú veľmi skvelou voľbou. Znie vám skvele siahnuť po plienkach, ktorých výplň je vyrobená z biorozložiteľnej drevnej celulózy? Potom zvoľte pre svoje najmenšie plienky Woopies. Ide o plienky novej generácie, ktoré berú ohľad nielen na tie najmenšie, ale aj na ich mamičky a čistejšiu planétu.

Prečo zvoliť plienky Woopies?

Mäkké ako bambusové spodné prádlo. Také sú plienky Woopies. Chcete pre svoje deti to najlepšie? Dopriať im jedinečnú starostlivosť a jemný dotyk prírodných tkanín? Potrebujete, aby sa deti cítili slobodne a pohodlne? Dbáte predovšetkým na to, aby sa im netvorili zapareniny. Aké sú hlavné výhody týchto plienok?

Eko vlákna - sú vyrobené z eko vlákien, ktoré umožňujú každej plienke zachovať si vzdušnosť, čo je príjemné pre detský zadoček. Netvoria sa na ňom tak zapareniny a bábätkám sú veľmi príjemné.

Hypoalergénne - ponúka bábätkám dotyk prírodných látok a pokožka tých najmenších je tak menej začervenaná a podráždená. Na dotyk je plienka veľmi príjemná a mäkučká.

Širší lem - večným problémom u plienok je ich okraj, ktorý môže bábätko tlačiť na bruško. Tomu bráni práve širší širší lem. U detí sa tak môžu znížiť bolesti bruška alebo koliky. Je tiež veľmi elastická, takže nikde bábätko neškrtí a cíti sa v nej veľmi pohodlne aj niekoľko hodín.

Čím ďalším plienky bodujú?

  • indikátor vlhkosti
  • elastický opasok
  • ochranná vrstva proti pretečeniu
  • silné absorpčné jadro
  • dvojitá ochrana úniku

Záverom

Bambusové plienky Woopies sú tou najlepšou voľbou pre vaše bábätko a jeho pocit sucha a bezpečia. Nie sú vyrobené zo syntetických látok a neobsahujú chlór, latiek, alkohol, PVC, ftaláty a tiež sú bez parfumácie. Zaujímavosťou je, že bežné plienky sa rozložia približne za 450 – 500 rokov. Bambusové plienky, v ideálnych podmienkach, svoju dobu rozkladu veľmi minimalizujú. Z väčšej časti sú rozložené už za 85 dní.