Doprava ZADARMO nad 45€

O značke Wooden Spoon

PRÍRODA NA PRVOM MIESTE
Zero waste spoločnosť - všetky vedľajšie produkty alebo nepoužité materiály sa posielajú na recykláciu. Taktiež sa obmedzuje spotreba vody na minimálnu úroveň. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne chemikálie.

VZDELÁVANIE A INOVÁCIE
So študentkami, absolventmi kozmetickej disciplíny, sa iniciuje profesionálna výzva. Podporujeme zdravé receptúry a inovácie.

Wooden Spoon je bulharská značka prírodnej BIO-kozmetiky. Hlavný cieľ kozmetiky je v prvom rade myslieť na svojich zákaznikov a prechovávať k ním zodpovednosť. Toto sú základy pri vytváraní všetkých produktov. Je inšpirovaná myšlienkou ponúknuť čo najčistejšiu a skutočne prírodnú starostlivosť o pokožku. Wooden Spoon kombinuje surové a nespracované organické oleje so vzácnymi bylinnými výťažkami, ktoré nielen menia celkový pocit tela a tváre, ale účinne pomáhajú udržiavať pokožku zdravú, omladenú a neodolateľne jemnú. V produktoch používajú šetrnú technológiu pre maximálnu ochranu prirodzených vlastností ingrediencií.

Skutočné prírodné potešenie, do ktorého sa zamilujete!

Prísne dodržiava pokyny stanovené certifikátom GMP. Týmto spôsobom garantuje bezchybnú výrobu každej šarže. Značka Wooden Spoon je certifikovaná BIO certifikátom Cosmos.

  • Jednoduché ingrediencie získané správne bez tepelnej alebo chemickej úpravy sú oveľa efektívnejšie. Maslá nie sú zohrievané 38 °C, aby sa nezničili ich prospešné vlastnosti.
  • Na výrobu všetkých produktov sa používa šetrná technológia, ktorá zachováva prirodzené výhody ingrediencií.
  • Obsahujú čisté a organické zložky s preukázaným účinkom na pokožku. Produkty sú bez chemikálií a bez syntetických látok.
  • Vyrábajú sa malé množstvá, ale pravidelne- aby boli všetky produkty vždy čerstvé.