Doprava ZADARMO nad 35€

Atmosféra na počkanie

Naladiť sa na vianočnú notu nemusí byť vždy jednoduché. Ten zhon a stres okolo vás nedáva veľa priestoru myslieť na to, kedy sa prejdete vianočne nazdobeným mestom a nasajete atmosféru? Nevadí, môžete si ju pripraviť aj doma. Stačí pár jednoduchých tipov a aj vy doma ucítite Vianoce a užijete si pohodu, ktorá k nim neodmysliteľne patrí.

Začnite adventom

Obdobie pred Vianocami je tým, kedy sa gruntuje, pečie, kupujú a balia darčeky a podobne. Počas adventu môžete začať zdobiť dom, vyrobiť si veniec a každú nedeľu zapáliť jednu zo štyroch sviečok, baliť darčeky a mnoho ďalšieho.

Choďte na vianočné trhy

Prvými lastovičkami Vianoc sú krásne trhy, ktoré sú snáď v každom väčšom aj menšom meste. Dať si s priateľmi výborný punč, trdelník, vypočuť si koledy, prejsť si stánky a zaobstarať si napríklad nejakú drobnosť domov. Počas trhov sa často organizujú aj koncerty, ktoré na vás dýchnu vianočnou atmosférou.

Vyzdobte si domov

Môžete siahnuť po ozdobách, ktoré krásne rozvesíte po jednotlivých miestnostiach, dajte do okien samolepky so symbolmi vianočných sviatkov a podobne. Vymeňte posteľné obliečky za to s vianočnou tematikou, dajte všade vetvičky, imelo, svietniky. Skrátka čokoľvek, čo máte doma.

Pečte pečivo

Spájate si Vianoce s krásnou a nezameniteľnou vôňou vanilkových rožkov a rumových guličiek? Upečte si pečivo doma. Je to čas, kedy si môžete pustiť koledy, dohovoriť sa s rodinou a urobiť si pohodové popoludnie, kedy ste všetci spolu. Pokiaľ nie ste na pečenie alebo chcete vôňu udržať dlho, potom môžete staviť na oleje. Napríklad škoricový olej dajte do aromalampy, umiestnite do difuzéra a vôňa Vianoc vás očarí.

Sviečky s vôňou

Jeseň a zima je obdobím, kedy sa pália sviečky vo veľkom. Predávajú sa priamo vianočné alebo zimné vône. Nie ste si istí sviečkami? Siahnite po difuzéri. Napríklad difuzér Warm Winter je tým pravým na navodenie zimnej a vianočnej atmosféry. A kúzlo Vianoc vás dostane!