Doprava ZADARMO nad 45€

Kňaz svätý Valentín

Sviatok nesie meno po kňazovi svätom Valentínovi, ktorý bol popravený práve 14. februára. Prečo? Oddával vojakov Claudia II., ktorý im zakázal zásnuby a svadby. Mal pocit, že tak budú lepšie pripravení ísť do boja a nebudú chcieť zostávať doma s rodinou. Každý rok si tak pripomíname, tieto akty lásky, napriek zákazom.
V tento deň si partneri dávajú darčeky, idú do divadla, na večeru alebo do kina. Hľadáte vhodný darček pre svoju milú? Alebo premýšľate, aký tip dať svojmu partnerovi? Môžete potešiť partnerku šperkom, spoločne si nadeliť darček pre páry, luxusný čaj alebo odbarovať nejakou darčekovou sadou, na ktorej teraz nájdete na e-shope www.bioruza.sk zľavu až 15%. Stavte na kozmetiku s výťažkami z ruží, ktoré nielen krásne voňajú, ale ponúkajú aj mnoho benefitov.

Ruža, ktorá prospieva pleti

Chcete darovať svojej partnerke ruže? Skúste to tento rok inak. Vyberte také, ktoré majú pridanú hodnotu. Siahnite po bulharskej ruži. Aj keď ju možno nekúpite na dlhej stonke s tŕňmi, poteší mnohé ženy. Predovšetkým produkty z nej. Ruža môže byť obsiahnutá v mnohých kozmetických produktoch ako telový balzam, ružová voda alebo v ružovej darčekovej sade a ďalších. Bulharský ružový olej je veľmi žiadaný a tiež vzácny. Získava sa z ruže Damascena čo je podľa mnohých kráľovná kvetov. Obsahuje vzácne ingrediencie, ktoré majú vplyv na pleť a aj ľudské telo.

Účinky ružového oleja:

  • antibakteriálne,
  • protizápalové,
  • regeneračné,
  • antiage,
  • terapeutické,
  • vyživovacia,

Nepostrádateľný pomocník pri starostlivosti o pleť, pri jej hydratácii, zvlhčovaní aj regenerácii tkanív. Olej sa pridáva do mnohých kozmetických produktov. Napríklad do luxusného parfému s ružovým olejom alebo darčekovej sady, v ktorej nájdete sprchový gél, mydlo či krém na ruky. Najviac prospešná je však kozmetika s ružovým olejom na suchú a citlivú pleť. Dodáva jej príjemný pocit sviežosti a ľahkosti, zanecháva ju jemnú, hydratovanú. Pravidelné používanie vám zaistí hebkú pokožku.

Starostlivosť s prímesom ruží

Produkty obsahujúce ružový olej alebo ich výťažok sú tie, ktoré majú dlhoročnú tradíciu. Teplé bulharské podnebie, blahodárne účinky kvetov, starostlivosť, zdravie a skvelé účinky z nich robí vhodný darček nielen na sviatok zamilovaných. Vyberte pre svoju drahú polovičku kozmetiku s prímesou ruže a nešliapnete vedľa.