Doprava zadarmo nad 35 €

 1. Používanie prírodných čistiacich prostriedkov zvýši bezpečnosť vášho domu, pretože eliminuje prítomnosť horľavých a toxických látok.

  Niektoré kombinácie môžu aj náhodou skončiť katastrofálne. Minimalizujte riziko a držte sa ekologických, spoločenských a priateľských alternatív.

 2. Ak sa rozhodnete používať ekologické čistiace prostriedky Tierra Verde, rozhodnete sa chrániť životné prostredie. Ich prostriedky sa vyrábajú pomocou trvalo udržateľných výrobných metód a prísad. Neobsahujú žiadne agresívne látky, ktoré by poškodzovali žiadúce bakteriálne kultúry a rastliny, takže sú vhodné aj pre biologické čističky.

 3. Prísady na báze chemikálií zvyšujú úroveň znečistenia v domácnostiach. Pri používani syntetických chemických prostriedkov nenechávate stopy len na svojej koži ale kontaminujete aj vzácnu vodu a vzduch. Prchavé organické zlúčeniny sa môžu uvoľňovať do ovzdušia pri skladovaní a manipulácií s chemikáliami, čo môže spôsobiť množstvo zdravotných problémov.Yellow & Blue univerzálny čistič Tierra Verde 1 L

 4. V našej ponuke nájdete aj univerzálny viacúčelový čistič, ktorý vám ušetrí miesto v kúpeľni na poličke aj v peňaženke. :) Jeden kus kvalitného a bezpečného produktu vám prácu dokonca aj uľahčí. Viacero úkonov zvládnete bez neustáleho obmieňania prostriedkov a bez obáv z vdychovania výparov.

 5. Ekologická alternatíva je vďaka prírodným zložkám citlivejšia k pokožke. Napríklad usušené mydlové orechy Sapindus mukorossi určené na pranie ocenia aj alergici a ľudia s pokožkou, ktorá vyžaduje hýčkanie. Čisto prírodné plody obsahujú látku saponín, ktorá sa počas prania z plodov uvoľňuje. Obrovskou výhodou je, že farebné prádlo si pri tejto šetrnej metóde prania udržiava sýtosť farieb.

  Použitie: Súčasťou každého balenia je látkové vrecúško, ktoré naplníte 3-4 orechmi, pevne zaviažete a vhodíte s prádlom do bubna práčky. Nie je nutné použiť aviváž, nakoľko orechy pôsobia ako zmäkčovadlo. Po vybratí z práčky vrecúško rozviažeme a necháme orechy vyschnúť. Môžeme použiť opakovane, pokiaľ nebudú orechy „prázdne“.

  Náš tip: V prípade odolnejších škvŕn odporúčame použiť na ručne pranie alebo predpranie žlčové mydlo.

Nielen vaše zdravie, ale celá planéta vám poďakuje.