Doprava zadarmo nad 35 €

Spoločnosť prešla od vzniku v roku 1980 dlhú cestu. V 2011 nadobudla hlavného konkurenta na bulharskom trhu (Alen Mak), jedného z najstarších kozmetických businessov v Bulharsku a to od roku 1892. So zámerom rozšíriť svoj potenciál a uspokojiť potreby zákaznika založila v roku 2001 distribučnú spoločnosť Triada Market. Tak potvrdila svoje postavenie na trhu, čo v roku 2017 viedlo k získaniu anglického partnera a distribútora vo Veľkej Británií - Mellor&Russell. Rubelle už nič nebránilo rozšíriť svoje pôsobenie do celého sveta. Rubella DeBa neustále expadnuje a dnes je súčasťou trhu takmer na každom kontinente.

Každý je jedinečný unikát. S týmto mottom vyvíjajú a vyrábajú najlepšiu, inovatívnu, účinnú a bezpečnú kozmetiku za rozumné ceny pre celú rodinu, vďaka ktorej sa budete cítiť šťastne a spokojne. S inováciou prichádza pokrok, to je dôvod prečo sa v Rubella DeBa snažia byť na vrchole v trendoch alebo dokonca krok pred nimi.

V Rubelle sa starajú o to, aký produkt predstavia zákaznikovi. Na začiatku je poctivý výber surovín, aplikácia inovatívnych technológií a neúnavná chuť zamestnancov a dodávateľov doručiť kvalitný produkt až k vám zákazníkom. Aké produkty vám doručia prostredníctvom nás?

Čo určite vyskúšať z DeBy?

1. Výhodné trojbalenie masiek na tvár.

Obsahuje čistiacu masku s aktívnym uhlím a ílom, eukalyptovú masku s ílom alebo rozjasňujúcu masku pre matnú pokožku. (Tip na vianoce: prihodiť masku k balíčkom pre ženské osadenstvo, zaručene poteší a vás to nebude stáť takmer nič :) )

2. Spevňujúci a ochranný krém na tvár 45+

Výťažky z granátového jablka a bambuckého masla dodajú pleti vytúžený vitálny vzhľad, tonizujú, čistia, zmäkčujú, redukuju príznaky zápalu. Krém zatočí s dehydratáciou, voľnými radikálmi a zároveň doplní vitamín C.

3. Voskové pásiky s nechtíkom na telo alebo na tvár

Pásiky sú vhodné na každý typ pleti, odstránia aj tie najjemnejšie chĺpky a ich použitie je jednoduché a efekt dlhodobý

V ponuke však nájdete mnoho ďalších. Výhodou je, že výrobky nie sú testované na zvieratách a balenia výrobkov sú recyklovateľné. Celý sortiment DeBa nájdete TU