Doprava zadarmo od 35 € cez Zásielkovňu

Príbeh značky Dulcia natural prešiel prirodzenou evolúciou. Každý z tímu Dulcia natural mal prepojenie na bylinkarstvo. Rodinné zázemie mastičkárstva prenášané z generácie na generáciu a množstvo zachovalých spisov dokazuje podporu zo strany rodín, kamarátov a okolia a ich ochotu spoločne objavovať a testovať nové receptúry. Výskum postupne obohatili o tím odborníkov, vďaka ktorým ešte zefektívnili účinnosť kozmetiky.

V ručnej výrobe kombinujú historicky overené extrakty, ktoré dopĺňajú účinnými prírodnými látkami z pokrokových laboratórií. Krémy neobsahujú nič, čo by ste v prírode v nejakej forme nenašli. Priemerný podiel zložiek v produktoch s certifikátom BIO je úctyhodných 78,6% účinných zložiek.

Základ kozmetiky Dulcia natural tvorí omamná ružová vôňa. Tonizuje, vyrovnáva Ph, čistí hydratuje a stimuluje regeneračné procesy. V produkcii využívajú destilovanú vodu, aby pleť čo najmenej vysušovala. Použité suroviny sú šetrne spracované. Poctivú kozmetiku vyrábajú bez ropných derivátov, parabénov, umelých farbív, živočíšnych tukov a palmového oleja. Po produktoch s vysokým podielom BIO zložiek môže siahnuť skutočne každý. Vysokú úroveň podčiarkuje absencia stabilizátorov a nebezpečných konzervantov. Kozmetika sa netestuje na zvieratách.

Aj napriek nezastaviteľnému pokroku vedy a zmenám Dulcia natural vždy hlási k návratu k prírode.