Doprava zadarmo nad 35 €

Ak ste rodičom, je samozrejmosťou, že pre svoje deti chcete len to najlepšie. Presne rovankú cestu zvolil aj kráľovský pár Princ Harry vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. 

Zdieľajú rovnaké hodnoty a chápanie prírodnej starostlivosti o dieťa ako značka WooodenSpoon a preto sa táto značka stala súčasťou výnimočného albumu na oslavu prvých narodenín syna kráľovského páru Archieho. Prvé narodeniny oslavuje Archie Harrison Mountbatten-Windsor 6.mája 2020 a na výrobu tejto unikátne puiblikácie je oslovený svetovo preslávený vydavateľ St James's House a napíše ho kráľovský korešpondent a ocenený životopisec Robert Jobson na pamiatku tejto mimoriadnej príležitosti.

Tento album bude opisovať cesty Harryho a Meghan od novomanželov k novému rodičovstvu a rodinnému životu, okrem toho predstavia v tejto publikácii aj to najlepšie z významných organizácií s ich príbehmi, hodnotami, úspechmi a víziou do budúcnosti. 

Ľudia, ktorí stoja za vznikom a výrobou kozmetiky WoodenSpoon sú neskutočne potešení, že práve ich si pozval kráľovský životopisec Robert Jobson, zároveň je to odkazom pre všetkých, že ich hodnoty a oddanosť k čo najčistejšej kozmetickej starostlivosti spĺňajú najvyššie kráľovské štandardy.

"Byť súčasťou tejto pozoruhodnej knihy nie je len obrovská pocta, je to aj inšpirácia pre káždú malú čestnú kozmetickú firmu. Teraz vieme, že naša oddanosť ponúkať, čo možno najčistejšiu starostliovsť o telo dostala uznanie a dúfame, že pomôže transformovať kozmetický priemysel na viac bezpečný a plný prírodných produktov."*

  *Silvyia Pavlova - Spoluzakladateľka WoodenSpoon

  Silvyia Pavlova - Spoluzakladateľka WoodenSpoon

Okrem týchto "kráľovských noviniek" značka WoodenSpoon boduje aj na trhu v Maďarsku, kde získala ocenenie za najzelenšie a najbezpečnejšie výrobky. Značka WoodenSpoon sa dostala medzi finalistov kategórii Najlepšia prírodná starostlivosť o pleť vo Veľkej Británii (Natural and Organic Fences Europe 2016). Dnes predávajú do 30 krajín Ázie, po celej Európe, siahajúc do Kanady a USA.

CELÚ PONUKU BIO KOZMETIKY WOODENSPOON NÁJDETE TU