Doprava ZADARMO nad 45€

Vieme aké dôležité je zvoliť si správnu pleťovú starostlivosť. Firma Biofresh prišla s novou radou Nat´Aura, ktorá poskytuje kompletnú starostlivosť o pleť v zrelom veku. Rozdelená je do nasledovných kategórií:

 

NAT´AURA PLATINUM30+

Obdobie od 30 do 45 rokov je obdobím dôvery v krásu. Je na čase, aby žena bola na svojom vrchole, hodnotí jej osobné silné stránky a môže čo najviac využiť každú situáciu. Uznávajúc však, že sa nemôže vyhnúť zrelosti, každá žena musí vypracovať funkčný plán pre účinnú starostlivosť o pleť.

Séria NAT'AURA PLATINUM 30+ SAVE THE BEAUTY je kozmetika prosperujúcej krásy. Výber zložiek a formulácií je prispôsobené špecifickým potrebám a požiadavkám veku. Výrobky majú elegantnú vzdušnú textúru a ich použitie je potešením pre zmysly.

NAT´AURA DIAMOND 45+

Obdobie po 45 je čas krásnej zrelosti. Ženy sú v harmónii so sebou a so svetom a mali by vyzerať tak, ako sa cítia! Toto je štádium duchovného dozrievania a hľadania nových pocitov a rozmerov života. Ak chcete zachovať mladistvý vzhľad pleti bez toho, aby ste podstúpili chirurgické zákroky, mali by ste si vytvoriť systém komplexnej a individualizovanej starostlivosti o svoju pleť.
Línia NAT'AURA DIAMOND 45+ REVERSE TIME je kozmetika zrelej krásy. Výber zložiek a formulácií je prispôsobený na špecifické potreby a požiadavky veku. Výrobky majú elegantnú a bohatú textúru a ich použitie je potešením pre zmysly. Celá línia obsahuje denný rituál pre komplexnú starostlivosť o pokožku tváre, rúk a tela.