Doprava zadarmo nad 35 €
Na začiatku jesene sa príroda preukazuje padaním listov ,ale aj padaním naších vlasov. Po UV lúčoch a solenej morskej vody a silno chlorovaných bazénoch, prichádza čas na obnovu naších vlasov. Jesené padanie vlasov väčinou býva dlhé 4-6 týždňov a je to prirodzený jav . Ale aj tak by ste si mali chrániť vaše vlasy a presvedčiť sa o tom či to je len jesená výmena vlasov alebo niečo vážnejšie.

Chodte častejšie k svojmu/jej kaderníkovy/čke

Aby ste pomohli svojim vlasov a ich chránili pred nízkymi teplotami ,je dobré pravidelne navštevovať kaderníka. Podstrihnutie vašim vlasom dodá novú silu a lesk.

jesen

Dávajte si pozor na stravu

ako sa stravovatVšeci vieme, že naše vlasy potrebujú starostlivosť. Najlepšie ako sa o ne postaráte je cez príjem proteínov, minerálov a vitamínov. Vo vašom jedalníčku by nemali chýbať ryby, mliečné produkty, syry a mäso. Vitamín A,E a D sú veľmi prospešné pre vaše telo a vlasy, taktiež zinok, magnézium, lutein, koenzým Q10, meď a železo. Odporúčame znížiť príjem nasytených tukov. Nezabúdajte piť vodu, lebo vlasy obsahujú až 24percent vody.

Prestante sa stresovať

Stres zúžuje vaše cievy a tým pádom sa nedostavujú ani potrebné živiny do vašich vlasov. Čím častejšie ste v strese tým viac trpia vaše vlasy a zostávajú “hladné”.

Dajte si chvíľku pauzu

Všetci dobre vieme že nikotín obsahuje veľa škodlivých a návykových látok. Dajte si pauzu od fajčenia. To isté vyskúšajte aj s alkoholom , vaše telo sa potrebuje niekedy aj zregenerovať.

Športujte pre vaše krásne telo a pekné vlasy

Šport je univerzálny spôsob, s ktorým sa budete udržovať vašu krásu, nie len kvôli tomu že pomáha formovať telo, ale aj kvôli možnosti stratiť niežadúce toxíny cez váš pot. Ak športujete radi a pravidelne nezabudnite si umyť vaše vlasy každý krát keď ste sa spotili, pretože tak regulujete kyslosť na vašich vlasoch. Dobre je keď si umývate vlasy, vtieraním šampónu masážnymi pohybmi, kvôli tomu aby sme nepoškodili korienky vlasov, lebo to môže spôsobiť vaše padanie vlasov .

sport;

Vyberajte  si svoju kozmetiku veľmi pozorne

Aby ste maly zdravé vlasy je veľmi vážne používanie správnych kozmetických produktov pre váš typ vlasov. Odporúčame vám používať náš Probiotický šampón proti vypadávaniu vlasov 230 ml - ktorý je špeciálne urobený pre tenké a unavené vlasy. Niektorí kaderníci hovoria, že vlasy treba minimálne umývať raz za tri dni. Vždy keď vyjdete z kúpeľne tak si skontrolujte či vaše vlasy sú správne umyté. Pre správnu starostlivosť o vlasy by ste mali používať šampón, balzam a masku na vlasy.