Doprava zadarmo nad 35 €

Rose Drops je jemná kombinácia horského prameňa spojená s extraktom z bulharskej ruže, ktorej produkcia bio etérického oleja pochádza len z certifikovaných destilárni na výrobu produktov z ruže. Má vôňu rozkvitnutej ružovej záhrady s nádychom čerstvého horského vzduchu. Pramenita voda je prirodzene vyvážená bez akýchkoľvek umelých prísad. 

Voda má výbornú chuť. Je nižšej triedy mineralizácie a je vhodná aj na každodenné užívanie. Telu dodáva potrebné soli a minerály, no zároveň zabraňuje ukladaniu v cievach a nezaťažuje obličky. Zo zdravotných benefitov nesmieme opomenúť jej vplyv na posilnenie imunity, antiseptické a antisklerotické účinky. Okrem nich dokonca zbavuje telo škodlivín a pozitívne vplýva na všetky systémy ľudského tela.

Pramenitá voda Rose Drops obsahuje: 

 • Vápnik
  Je dôležitým prvkom na vývoj a rast kostí a zubov. Od dostatku vápnika závisí celá motorická aktivita a činnosť svalov v celom tele.
 • Horčík
  Reguluje činnosť srdca, krvný tlak. Minimálne množstvo zabraňuje poruchám rytmu srdca, aj u mladých. Osoby s jeho nedostatkom bývaju unavené a neschopné plniť svoje každodenné aktivity.
 • Sodík
  Zabezpečuje elasticitu krvných stien, reguluje krvný tlak. Optimálna hladina sodíka je prevenciou zadržiavania vody v tele.
 • Draslík
  Zlepšuje prísun kyslíka do mozgu, srdcovú činnosť a pravidelné fyziologické procesy v tele. Bojuje s pocitom celkovej svalovej slabosti a znížením mozgovej aktivity. 
 • Hydrogénuhličitany
  Podporujú správnu činnosť žalúdka, ledvin, plic a játer.
 • Chloridy
  Regulujú tráviaci a stály centrálny nervový systém. 
 • Sírany
  Zlepšujú funkciu tráviaceho systému a obraňuju telo pred nepriaznivým pôsobením tukov.
 • Fluór
  Je najdôležitejším prvkom na rast detí. Jeho nedostatok sa prejavuje hlavne vznikom zubných kazov.

Pramenitá voda „Rose drops“ pochádza z prameňa siahajúceho 600 m pod zemou umiestneného vo výške 1067 metrov nad morom v pohorí Rodopi. Akvaduktom sa voda premiestňuje do novovybudovaného zariadenia. Okolie továrne je dychvyrážajuce a posvätné. Skalné útvary, množstvo jaskýň, tiché borovicové lesy aj priestranné lúky. Považuje sa za najstaršie lokality s dôkazmi o živote spred 7000 rokov.

Pramenitá voda je v súčasnosti celosvetovým unikátom nielen vlastnosťami, ale aj technikou výroby. Ružový olej v zložení je považovaný za regenerátor tkaniva. Umožňuje pokožke vyzerať mlado. Dá sa použiť na všetky typy pleti. Doteraz existuje len veľmi málo prípadov, ktoré zaznamenali alergickú reakciu spôsobenú ružovými olejmi. 

 

Pramenitá čistá voda je vzácny dar. Je nevyhnutosťou pre každý živý organizmus bez ohľadu na hmotnosť, vek, či aktivity. Výskumy potvrdzujú, že pitie kvalitnej vody ochráni telo pred chorobami a predĺži život. :)