Doprava ZADARMO nad 45€

Kozmetický rad je vhodný pre akýkoľvek typ pleti a každý vek. Rad obsahuje 17 produktov, ktoré kombinujú účinné zložky, ako je napríklad vzácny ružový olej, osvedčený extrakt z čierneho kaviáru a diamantový prášok.

Výroba oleja z Rosa Alba (Biela ruža) stojí takmer dvakrát toľko ako z tradičnej bulharskej ruže olejnej. Výroba 1 kilogramu oleja z Rosa Damascena si vyžaduje 3 tony lupeňov ruží, zatiaľ čo na rovnaké množstvo oleja je potrebných 6 ton čerstvo natrhaných lupeňov Rosa Alba. V Bulharsku sa vyrába len malé množstvo oleja z bielej ruže. Tento olej je podstatne drahší a používa sa pri výrobe luxusných parfumových produktov a aromaterapii. Biela ruža má ľahšiu, špecifickejšiu a jemnejšiu vôňu.

Aplikácia ružového oleja z Bielej ruže:

 • Kontroluje a vyrovnáva kožný maz,
 • je vhodný pre akýkoľvek typ pleti,
 • obnovuje prirodzenú hladinu pH pokožky a sťahuje póry,
 • skvelý pleťový toner na osvieženie a oživenie,
 • zvlhčuje a udržuje vlhkosť v pokožke dlhší čas- čím sa pokožka stáva hladšou, jemnejšou a elastickou.

Aplikácia ružovej vody z bielej ruže:

Ružová voda z Rosa Alba sa získava destiláciou čerstvých ružových lístkov vodnou parou. Jedinečná vôňa ružovej vody je spôsobená kombináciou úplne prírodných ingrediencií a jedinečnosťou ruže.

 • skvelý pleťový toner na osvieženie, oživenie a hydratovanie
 • upokojuje pokožku v prípade vyrážok a alergií
 • má protizápalové, antialergické a vyhladzujúce vlastnosti.
 • jej antibakteriálne vlastnosti pomáhajú pri liečbe akné
 • obsahuje látky, ktoré regenerujú poškodený krvný obeh a udržujú vodnú rovnováhu pokožky
 • udržuje rovnováhu pH, stimuluje regeneračné procesy a poskytuje úľavu od akné a spálenín

KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE v línii DIAMOND ROSE

RUŽOVÝ OLEJ ROSA ALBA má tonizujúci účinok, obnovuje pevnosť a pružnosť pokožky, pomáha pri neutralizácii škodlivých voľných radikálov. Vhodný pre všetky typy pleti.

RUŽOVÁ VODA ROSA ALBA 100% čistá destilovaná ružová voda získaná z čerstvých lupeňov Rosa Alba. Vyznačuje sa jemnou kvetinovou arómou. Má hydratačné, regeneračné a tonizujúce vlastnosti. Je bohatá na biologicky aktívne zložky a má univerzálny účinok. Vďaka prítomnosti špecifických cukrov medzi látkami, ktoré obsahuje, má ružová voda Rosa Alba schopnosť uľaviť podráždenie pokožky a následne na zmiernenie alergických reakcií.

EXTRAKT ČIERNEHO KAVIÁRU je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny, karotenoidy, bielkoviny a vitamíny D, 82 a B12. Má intenzívnu výživný, protizápalový a energizujúci účinok

DIAMANTOVÝ PRÁŠOK – Vedci zistili, že drahé kamene majú schopnosť spomaliť proces starnutia a objavenie sa prvých jemných línií vrások. Diamantový prášok pôsobí tak, že zložky smerujú do hlbších vrstiev epidermy, kde stimulujú tvorbu kolagénu a chránia pokožku pred škodlivými vplyvmi slnečných lúčov a prostredia.

FUCOCERT je polysacharid získaný vysoko kontrolovaným biotechnologickým procesom. Dodáva pokožke optimálnu hydratáciu a hodvábnu hebkosť na dotyk. Vytvára ľahký ochranný film s vysokým obsahom vlhkosti, ktorý účinne hydratuje pokožku. Pôsobí integrovaným spôsobom - okamžite hydratuje pokožku a poskytuje až 8 hodín hydratácie

ORSIRINE ISR – sirtuíny sú kľúčové enzýmy pre ľudí. Ich hlavnou funkciou je obnova poškodených buniek a predĺženie ich životnosti. Sirtuíny stabilizujú molekuly DNA proti negatívnemu účinku stresových faktorov. Zvyšujú vitalitu buniek, aktívne bojujú proti starnutiu. ORSITINE ISR je štandardizovaný extrakt z ryže, ktorý bojuje proti starnutiu tým, že chráni bunkovú vitalitu a dlhovekosť. Znižuje starnutie buniek, chráni pokožku a obnovuje ju po vystavení a poškodení UV žiarením a oxidačným stresom. Zlepšuje vzhľad a vitalitu pokožky.

ALPAFLOR EDELWEISS B je extrakt z plesnivca pestovaného organicky vo Švajčiarsku. Kvet Plesnivec je symbolom čistoty a prirodzenej rovnováhy. Skrýva v sebe obrovskú vnútornú silu – rastie vo veľmi vysokej nadmorskej výške a je vystavený silnému UV žiareniu a extrémnym klimatickým podmienkam. Helvetia, špeciálny plesnivec, bol získaný podľa švajčiarskych ekologických noriem a princípov. Obsahuje mimoriadne vysoké hladiny kyseliny leontopodovej, špecifickej pre rastlinu, ktorá je silným antioxidantom. Táto kyselina má schopnosť neutralizovať voľné radikály a chrániť bunkovú DNA. Preukázateľne stimuluje bunkové gény a proteíny zodpovedné za epidermálnu ochranu. Chráni a regeneruje kožnú bariéru, znižuje stratu vlhkosti z epidermy. Zlepšuje odolnosť pokožky voči UV žiareniu a iným environmentálnym stresovým faktorom. Pomáha pokožke udržiavať jej vlastnú rovnováhu a výrazne znižuje jej citlivosť.

KREATÍN je koenzým prirodzený pre pokožku. Dodáva bunkám energiu a preukázateľne aktivuje a urýchľuje bunkové funkcie. Pôsobí integrovane – posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky, poskytuje jej dlhodobú hydratáciu, účinne odstraňuje mimické vrásky a sťahuje otvorené póry. Zvyšuje prirodzenú úroveň vlhkosti v pokožke stimuláciou produkcie ceramidov v hornej časti epidermy. Kreatín priamo stimuluje regeneračné mechanizmy pokožky a spomaľuje proces starnutia

GLUADIN WLM BENZ pšeničný mikroproteín vyvinutý pre hĺbkovú penetráciu, účinnú ochranu a regeneráciu vlasov. Má uhladzujúce vlastnosti a vytvára okolo každého vlasu film, ktorý ho chráni pred každodennými agresormi (česanie, styling, farbenie). zložka upokojuje podráždenú pokožku hlavy vďaka svojmu preukázanému protizápalovému účinku.

NUTRILAN MILK zlepšuje tón pleti a posilňuje vlasy.

FIBERHANCE™ BM SOLUTION - Inovatívna patentovaná molekula vyvinutá špeciálne na posilnenie vlasov zvnútra. Vďaka svojmu multifunkčnému mechanizmu preniká hlboko do vlasového vlákna a zvyšuje jeho silu až 3-krát.

GLUADIN WLM BENZ  je pšeničný mikroproteín pre hĺbkovú penetráciu, ochranu a regeneráciu vlasov - od korienkov až po končeky. Pôsobí protizápalovo a upokojuje podráždenú pokožku.

PANTENOL (Pro-vitamín 85) regeneruje vlasy zbavené živín a poškodené škodlivými účinkami slnko, voda a zlé klimatické podmienky. Pôsobí po celej dĺžke vlasu a chráni ho pred poškodením pri česaní, sušenie a styling.