Doprava zadarmo nad 35 €

Antibakteriálny gél (napríklad čistiaci antibakteriálny gél Biofresh)

100%-tná nevyhnutnosť. V čase kedy nám druhá vlna klope na dvere netreba poľavovať z odporúčaných hygienických opatrení. Tráviť čas osamote je z času na čas prospešné, ale kompletný blackout na ďalšie dva mesiace má si rovnaký neblahý vplyv na psychiku spoločenských tvorov ako na ekonomiku krajiny. Nepokazme si to! :D

Vlhčené obrúsky (napríklad tie s ružovou vodou Biofresh)

Obzvlášť potrebné sú po konzumácií ovocia, utretie povrchov alebo na rýchlo záchranu po výbuchu v kabelke. Možno ich nevyužijete často, ale zastávame názor, radšej ich mať a nepotrebovať, ako v núdzi nemať nič.

Deodorant

Stálica v kabelke či už vám hrozí hodina telesnej výchovy, alebo za svoj životný atletický výkon považujete rezkejšie tempo, aby ste stihli autobus.

Z našich radov odporúčame 100% prírodný produkt vulkanického pôvodu Natural Veil od TianDe. Hlavnou zložkou tuhého deodorantu je kryštál alunit, ktorý sa ťaží na juhu Číny. Tento prostriedok je v Číne známy bojovník s chorobami a nepríjemným zápachom. Odstraňuje svrbenie a opuchy po uštipnutí komárom a napomáha hojeniu rán.

Krém na ruky

V letných mesiacoch naň možno zabúdame, ale zima nám pripomenie akú dôležitú úlohu zohráva v našich kabelkách. Ten s ovčím mliekom od TianDe zanechá pokožku rúk hodvábne jemnú a vyživenú. Spevní nechty a bojuje s drobnými rankami ako sú prasklinky a nechtové zádery.

Telový sprej

Každý si rád navoňaný presviští náročným dňom. Na jeseň a v zime odporúčame striekať telový sprej na šál pred nosením. Z našej ponuky vyberáme parfumovaný telový sprej Diamond Rose Biofresh 150 ml s ľahkou kvetinovou vôňou. 

Za nevyhnutnosti pripájame rúška na ochranu pred koronavírusom, náplaste na boj s nevychodenými topánkami a kompaktnú kefu so sponkami a gumickami na skrotenie účesu. :)