Doprava zadarmo nad 35 €

12 a viac prírodných aktívnych zložiek

Často sa ľudia boja používať tzv. "eco-friendly" a iné produkty skrátka preto, že neveria ich účinnosti. Príroda ale naozaj vie a Biomed produkty sú toho dôkazom. Každy z nich obsahuje 12 a viac prírodných aktívnych ingrediencií, ktoré excelujú v starostlivosti o rôynorodé problémy so zubami a s ústnou dutinou. Patria medzi ne výťažky z rastlín, esenciálne oleje a ďalšie exkluzívne komponenty. Tieto zázraky prírody vďaka výskumu, vývoju a najmodernejším technologiám dokážu šetrne bieliť zuby, zvládnu obnoviť, posilniť a vyleštia zubnú sklovinu. Perfektne si poradia so zubným povlakom a udržuju ďasná zdravé. Predchádzajú tvorbe baktérií a vzniku zubného kazu. Mnoho z nich má protizápalové, antibakterálné, relaxačné a iné blahodárné účinky. 

BEZ fluoridu a vhodné pre vegánov

Všetky výrobky Biomed sú bez fluoridu, ktorého účinky spoľahlivo nahrádza hydroxiapatit vápnika, ktorý je zubom úplne prirodzený, pretože vo svojej amorfnej forme tvorí jeho základnú stavebnú zložku. Účinkuje ako tmel, ktorý na niekoľko dní vyplní dentínové kanáliky v zuboch a vytvorí tak mechanickú bariéru proti tvorbe baktérií. Spolu s l-argininom tak posilnia a obnovia zubnú sklovinu  a okamžite ochránia zub proti nežiadúcej citlivosti. Viac než polovica Biomed výrobkov je takisto vhodný pre vegánov. 

BEZ škodlivej chémie

Produkty Biomed neobsahujú rozporuplné prísady, ktorým sme bohužiaľ často v zubných pastách a kozmetike všeobecne vystavení bez toho aby sme si  to uvedomovali. Biomed nepoužíva k bieleniu zubov uhličitan vápenatý (kriedu), ktorý obrusuje a ničí zubnú sklovinu a zvyšuje citlivosť zubov. Nenájdete tu ani antibakteriálné činidlá chlorhexidin alebo triklosan, ktoré môžu spôsobovať precitlivenosť kože, dermatitídu, rezistenciu voči baktériam, hormonálné problémy alebo poruchy zdravia čriev. Penidla SLES/SLS sa bežne pridávajú do čistiacich prostriedkov, ale bývajú nanešťastie tiež súčasťou zubných pást a šampónov. "Pěna vyvoláva pocit, že je prostriedok super účinný a zuby dokonale vyčistí. V skutočnosti však penivá zložka v pastách môže vysušovať a dráždiť ústnu sliznicu." varuje v článku pre ženy.iprima Zuzana Heiník Bělová zo spoločnosti BELdental, špecializujúca sa na starostlivosť o zuby a ústa.

Dôraz na účinnosť, ekológii u a bezpečnosť

Účinnosť produktov Biomed doazuje štúdia in vitro vykonávané  v švajčiarskom laboratóriu CELLnTEC Advanced Cell Systems AG. Zubná pasta BIOMED® je certifikována v súlade so štandardom BIORIUS pre prírodné a organické parfémy a kozmetiku. Všetka produkcia sa odohráva v ekologicky čistej oblasti Valdai a je CO2 neutrálna podľa certifikácie ISO 14001. Produkty sú vhodné pre deti už od 6 rokov a aj pre osoby s citlivými zubami. 

Účinnost produktů Biomed dokazují studie in vitro prováděné ve švýcarské laboratoři CELLnTEC Advanced Cell Systems AG. Zubní pasta BIOMED® je certifikována v souladu se standardem BIORIUS pro přírodní a organické parfémy a kosmetiku. Veškerá produkce se odehrává v ekologicky čisté oblasti Valday a je CO2 neutrální dle certifikace ISO 14001. Produkty jsou vhodné pro děti již od 6 let i pro osoby s citlivými zuby.

Záruka kvality

Výrobcom produktov Biomed je mezinárodná spoločnosť SPLAT so sídlom v lotyšskej Rige. Na trhu zubnej starostlivosti pôsobí už cez 20 rokov. Všetká produkcia má certifikát kvality v súlade s medzinárodnými štandardmi GMP Cosmetics a ISO 9001. Ako jsme se dozvedeli, SPLAT spolupracuje s poprednými zubnými lekármi a odborníkmi na celom svete. Kladie dôraz na kvalitu, vysokú efektivitu, inovatívný prístup, bezpečnosť a životné prostredie. V neposlednom rade sa snaží cez zdravý a žierivý úsmev urobiť ľudí šťastnými. A to je úctyhodné poslanie, čo myslíte? 

Nie nadarmo sa hovorí, že ráno robí deň. Už máte svoju Biomed pastu na skrínke v kúpeľni? Ktorú si vyberiete z širokej ponuky?

Zubná pasta Biomed SUPERWHITE

Máte rádi kokos a záleží Vám na prírodne bílom a žiarivom úsmeve? Vyzkúšajte Biomed bestseller. Pastu s prírodným kokosovým olejom, ktorá šetrne bieli a posilňuje citlivú zubnú sklovinu. Kombinácia kokosového oleja a výtažkov zo škorice je šetrná k ďasnám a pasta má vďaka nej jedinečnú príjemnú chuť. Rovnako k nej prispievajú výťažky z papáje a ananásu, ktorých hlavnou úlohou je odstraňovať povlak a šetrně leštiť sklovinu. V zložení nájdete tiež hydroxyapatit vápníka a l-arginin, ktoré remineralizujú a posilňujú zubnú sklovinu. Pre upokojenie ďasien a šetrný čistiaci efekt sú pridané extrakty z plantain banánov a listov brezy. Táto zubná pasta je z 99 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.

Zubná pasta Biomed CHARCOAL

Poznáte už účinok aktívného prírodného čierneho uhlia na prírodné bielenie zubov alebo ste ho už dlho chceli vyskúšať? Potom je táto pasta pro Vás ako zrodená. Je ďalším bestsellerom tejto značky. Účinně zosvetľuje, bieli a posilňuje zuby. Obsahuje hneď tri typy prírodného uhlia (bambusové, aktívné, drevené) a extrakt bromelain z ananásu, ktorý šetrne čistí zuby a odstraňuje zubný povlak. Citrát zinočnatý poskytuje svieži dych. Extrakty z plantain banánu a listov brezy udržujú zdravé ďasná. V neposlednom rade tu nájdeme juž známy hydroxyapatit vápníka, ktorý posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu. Táto zubná pasta je z 99 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.

Zubná pasta Biomed SENSITIVE

Milujete atmosféru viníc, slnka  a chuť hroznového vína? Potom Vás isto neurazíme touto pastou s extraktom z jadier červeného hroznového vína, ktoré predchádza kazivosti zubov a posilňuje ďasná. Hlavným účinkom tejto pasty je zníženie citlivosti zubov a posílnenie zubnej skloviny. Ako takmer všetky Biomed pasty obsahuje hydroxyapatit vápnika a l-arginin, ktoré posilňujú a obnovujú zubnú sklovinu a znižujú citlivosť zubov. Svoj diel tu hrajú tiež extrakty z plantain banánu, listov brezy a dubovej kôry, ktoré upokoja ďasná a poskytujú jemný čistiaci efekt. Táto zubná pasta je z 99 % prírodná.Zubná pasta Biomed CITRUS FRESH

Je svieži dych Vašou hlavnou prioritou? Fičíte na citrusoch? Potom sa táto pasta perfektne hodí práve pre Vás. Citrusová sviežosť, ochrana ďasien a posilnenie skloviny jej hlavnými benefitmi. Esenciálne oleje z grepu, mandarinky, citrónu a mäty poskytujú sviežosť a dodávajú pokoj telu aj duši. Výťažky zo psyllia, listov brezy a borievky zajisťujú protizápalový účinok. Glycerofosfát vápenatý a l-arginin posilňujú a obnovujú zubnú sklovinu. Glukonát zinočnatý predchádza vzniku baktérií, ktoré spôsobujú zápach z úst. Výťažok z ananásu bromelain štiepi bielkovinový povlak na zuboch a zjednodušuje jeho odstránenie. Táto zubná pasta je z 99 % prírodná.

Zubná pasta Biomed CALCIMAX

Chýba Vám vôňa mora a dotyk diaľav? Potrebujete posilniť a remineralizovať zubnú sklovinu? Kombináce výťažkov z hlbinných morských rias (laminaria, fucus, spirulina) a ružového jlu Vás prenesú do Vašich snov a udržia Vaše ďasná zdravé. Hydroxyapatit vápníka a l-arginin v zložení posilňujú a obnovujú zubnú sklovinu a znižujú citlivosť zubov. Extrakty z plaintain banánu a listov brezy sú prírodnými antiseptikami, upokojujú ďasná a poskytujú šetrný čistiaci efekt. Táto zubná pasta je z 98 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.

Zubná pasta Biomed BIOCOMPLEX

Milujete bylinky, vôňu cédrového dreva a dlhotrvajúcí svieži dych? Máme pre Vás tip. Vyskúšajte pastu s prírodnými esenciálnymi olejmi z cédra, šalvie, eukalyptu a rozmarínu, ktoré udržujú ďasná zdravé a potešia svojou fascinujúcou prírodnou vôňou. Obsiahnuté výťažky z plantain banánu a listov brezy upokojujú ďásná a hydroxyapatit vápnika posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu a znižuje citlivosť zubov. Táto zubná pasta je z 98 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.

Zubná pasta Biomed PROPOLINE

Veříte v silu medu, ktorého účinky sú známe už od pradávna? Aj pre Vás máme riešenie. Táto pasta účinne chráni ďasná a posilňuje sklovinu. Môže sa pýšiť extraktmi z citróna a tymiánu, ktoré udržujú svieži dych. Esenciálne oleje z medu manuka, citrónu a tymiánu poskytujú Vášmu dychu sviežosť. Aj tu nájdete, tak ako v ostatných Biomed pastách, hydroxyapatit vápnika, ktorý posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu a efektívne chráni pred vznikom zubného kazu. Extrakty z plantain banánu, listov brezy a propolisu majú za účinok upokojenie ďasien. Táto zubná pasta je z 98 % prírodná.

Ústna voda Biomed SENSITIVE

S prírodným výtažkom z hroznových jadier. znižuje citlivosť. Je skvelým doplnkom pasty Biomed Sensitive. Táto ústna voda je z 98 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.

Ústna voda Biomed SUPERWHITE

S prírodným výťažkom z kokosu. Bezpečne a jemne bieli. Zaobstarajte si ju k zubnej paste Biomed Superwhite a máte skvelé bieliace duo. Táto ústna voda je z 98 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.Ústna voda Biomed CITRUS FRESH

S prírodnými citrusovými výtažkami. Zaisťuje dlhotrvajúcu sviežosť už po prvom použití a funguje v páre s pastou Biomed Citrus Fresh. Táto ústna voda je z 98 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.
Ústna voda Biomed WELL GUM

S prírodnými esenciálnými olejmi. Zaistí Vám zdravé ďasná už za 4 týždne. L-arginin, zinok, meď a horčík posilňujú a obnovujú sklovinu. Výťažok bromelain z ananásu odstraňuje povlak. Výťažky zo šalvije, psyllia a listov brezy majú protizápalové účinky. Obsahuje esenciálne oleje z eukalyptu, anízu, cédru, klinčekov a rozmarínu, ktoré sa môžu pochváliťt protizápalovými a antioxidačnými účinkami. Táto ústna voda je z 98 % prírodná a je vhodná aj pre vegánov.