Doprava zadarmo nad 35 €

Prírodné látky

Ukazuje sa, že všetko prírodné je moderné, aktuálne a hlavne efektívne v boji proti starnutiu. Výnimočné a vysoko cenené prírodné zlúčeniny  sa vytvorili počas evolúcie v rastlinách a v bylinkách a niekoľkonásobne prevyšujú svojimi účinkami svoje kópie, synteticky v laboratóriách vyrobené aktívne zložky. V súčasnom znečistenom prostredí predstavujú aktívne zložky zdravie a liek pre organizmus človeka a aj jeho pokožku.

Bioprodukty

Moderné technológie sú konfrontované so silami prírody. Bioprodukty sú momentálne hitom v kozmetickom priemysle. Výrobky „BIO ROSE OIL OF BULGARIA - 100  % NATURAL PRODUCT“ sa prísne kontrolujú, testujú dermatológmi na dobrovoľníkoch. Výrobky zjednocujú výdobytky a  inovácie v kozmetike a v prírodných zložkách, čím vám zlepšujú zdravie, krásu, zabezpečujú intenzívnu výživu, hydratáciu a lifting. Ruža sa oprávnene nazýva kráľovná kvetín. Jej nebesky voňavé kvety prinášajú nielen radosť a  potešenie pre oči, ale aj liečia na tele. Ružový olej je prírodný produkt extrahovaný destiláciou kvetov Bulharskej ruže „ROSA DAMASCENA MILL“. Vzácna kvapalina extrahovaná z voňavých okvetných lístkov ruží je známa už od staroveku pre svoje protizápalové, zvláčňujúce a antialergické účinky, podporu regenerácie rán a predchádzanie starnutiu tkanív.

Výrobky uvedené v „Bio Rose Oil“ línii prechádzajú náročným testovaním kontroly kvality. Kombinujú v sebe 100% všetkých prírodných a ekologicky čistých organických zložiek, prinášajú pre Vaše zdravie, intenzívnu hydratáciu a výživu.

 

„BIO ROSE OIL OF BULGARIA - 100 % NATURAL PRODUCT“ v biokvalite neobsahujú:

 • Konzervačné látky
 • Ropné produkty
 • Parabény
 • Syntetické farbivá
 • Syntetické vonné látky
 • Silikonové oleje
 • Alkoholy

„Bio Rose Oil of Bulgaria - 100 % Natural Product“ sa používajú najmä prírodné a ekologické zložky ako 100% bulharský ružový olej. V  daných produktoch je využívaný najmodernejší výskum a  novinky v oblasti prírodnej kozmetiky, ktoré zabezpečujú nielen zdravie, ale aj intenzívnu hydratáciu, výživu a lifting každej pleti a pokožky. Produkty podporujú zdravie, prirodzenú krásu a mladosť celého organizmu. Výrobky „Bio Rose Oil of Bulgaria - 100 % Natural Product“ obsahujú 100 % prírodné zložky získané fyzikálnymi metódami z rastlín, ktoré sa pestujú v ekologicky čistých oblastiach bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Prírodný bulharský ružový olej, ktorý sa nachádza v každom jednom výrobku rady „Bio Rose Oil of Bulgaria - 100 % Natural Product“, má najvyššiu kvalitu, je to najvzácnejší a najmenej toxický éterický olej na svete. Má blahodarné účinky na pokožku, zdravie, nervovú sústavu, priaznivo ovplyvňuje náladu ľudí, dodáva životnú energiu každej jednej bunke organizmu.

Produkty „BIO ROSE OIL OF BULGARIA - 100 % NATURAL PRODUCT“ obsahujú:

 •  Ružovú vodu 20 %.
 •  Ružový olej
 •  Prírodný emulgátor
 •  Prírodné oleje a maslá
 •  Prírodné vosky
 •  Prírodné zahušťovadlá
 •  Rastlinný glycerín

 

 Využitie

AROMATERAPIA

V terapii pár, ružový olej je užitočný v boji s alergiami, astmou, bolesťami hlavy, migrénou, odstraňuje nervové napätie a pôsobí ako relaxant. Aromaterapia je obzvlášť účinná v boji proti depresii, hnevu a  žiaľu, pomáha odstraňovať emočné problémy, smútok a vyrovnať sa so stratou.

MASÁŽNY ALEBO KÚPEĽOVÝ OLEJ

Ako zmiešaný masážny olej alebo zriedený sa pridáva do vody vo vani. Bio ružový olej pomáha s  alergiami, astmou, sennou nádchou, bolesťami hlavy, bojuje proti depresii, migréne, nervovému napätiu, smútku, stresu a  tiež napomáha posilneniu nedostatočného krvného obehu, upokojuje srdce, stimuluje pečeň a  žlčník a  všeobecne tonizuje pokožku.

 

TELOVÉ MLIEKA A KRÉMY

Bio ružový olej obsiahnutý v kréme alebo pleťovej vode stimuluje a  hydratuje pokožku, účinkuje na všetky typy pleti a je obzvlášť prospešný pre suchú, staršiu a citlivú pleť. Prispieva k zníženiu začervenania pokožky, pôsobí protizápalovo, vyhladzuje a regeneruje poškodené kapiláry na koži a tiež pôsobí ako všeobecné tonikum pokožky.