Doprava zadarmo nad 35 €

Ako správne naniesť krém

Krok č.1- Čelo

Krém rozotierajte jemným hladením či prikladaním celých dlaní. Začnite zo stredu čela smerom k vonkajšej strane lebky, potom dole okolo očí, pri nose a späť ku stredu čela. Takto sa zabráni vráskam na čele a tiež pri očiach. Lepšie je pridať na čele aj trošku viac krému.

Ako naniest krem na cele

Krok č. 2 – NOS

 

Aj na nose sa veľmi ľahko vytvoria vrásky. Pri nanášaní krému na nos dbajte na jeden smer nanášania. Jedine od koreňa nosa až ku špičke. Nezábudnite naniesť i po stranách nosu.

Krok č. 3 – OKOLIE ÚST

 

Veľký dôraz treba klásť na oblasť okolo úst – tzv. usmievavé vrásky. Tieto vrásky su prirodzené a tvoria sa pri častom usmievaní, z toho dôvodu s aim hovorieva tiež šťastné vrásky. V tejto oblasti krém vmasírujte smerom zhora nadol alebo smerom ku okraju tváre.

usta


Krok č. 4 – OKOLIE OČÍ

 

Pleť v okolí očí je mimoriadne citlivá, tenká a namáhaná každým pohybom oka. Na jej ošetrenie by ste mali používať iba špeciálne krémy – očné krémy. Vzhľadom na citlivú pleť v očnom okolí obsahujú iba minimum konzervačných látok. Nanášajú sa jemným vklepkávaním končekmi prstov, pri niektorých však výrobcovia odporúčajú inú aplikáciu, preto je potrebné dôkladne si čítať návod. Naneste smerom zhora, okolo očí ku koreňu nosa.

Okolie oci


Krok č. 5 – BRADA A OBLASŤ PO NOSOM

 

brada.jpgNa brade a pod nosom roztierajte krém na obe strany. Avšak len v smere zľava doprava/zprava doľava. Pozor! Nie zhora nadol. Ani by ste neverili, ako ľahko sa vytvoria vrásky po nosom, a to práve v smere zhora nadol.

Brada a oblast pod bradou nanesenie kremu


Krok č. 6 – LÍCA

 

Od čeľuste roztrite krém nahor až k lícnym kostiam. Zabráni to tak previsnutek koži pod lícami, taka j vráskam okolo úst.

Lica nanesenie kremu