Doprava zadarmo nad 35 €

Či už bojujete s mrazivými zrážkami alebo drsným vetrom faktom ostáva, že zima vie byť pekelne krutá. Kolísanie teploty a vlhkosti vonku s umelým zahrievaním vnútorných priestorov môžu mať na pleť dehydratačné a devastačné účinky. Póry sa upchávajú a začínajú sa hromadiť zvyšky odumretých buniek.

Našťastie je znovunadobudnutie žiarivej a zdravej pleti, ktorej sa tešíte v teplejších mesiacoch roka len otázkou dodržiavania týchto následujúcich krokov.

 1. Peelingová očista

  Zimná koža sa trápi nahromadením odumretých buniek, pričom zbavovanie týchto buniek je nevyhnutným krokom v starostlivosti o pleť. Peelingom tieto bunky oddelíme alebo zbavíme ich medzibunkového lepidla visiaceho na nich a tým odhalíme nové a zdravšie verzie pod nimi. To napomáha odblokovať póry, ktoré zostávajú otvorené pre požitie produkov (séra, pleťové vody, … ). Peeling zefektívni vaše ďalšie ošetrenia pokožky.

 2. Dostatok vody

  O pozitívnych účinkoch vody sme si písali už v poslednom článku, ale nikdy nie je na škodu si to zopakovať. V skratke pokožka je až zo 70% tvorená vodou. Tá ju ochraňuje a prispieva k sviežemu vzhľadu. Pitím minimálne dvoch litrov vody denne zabránite dehydratácií, ktorá môže za to, že sa pleť zdá matná, suchá a vráskavá.

 3. Zaostrené na oči

  S tmavými kruhmi a opuchmi pod očami vyzeráme unavene aj keď sme oddýchnutí. Na presvetlenie aj tých najtmavších kruhov pod očami odporúčame vyskúšať Krémové sérum Diamond Rose Biofresh. Jeho masážny roller podvihne viečka, eliminuje vrásky, zachová hebkosť a omladí nielen okolie očí ale aj úst. 

 4. Krása ide cez žalúdok

  Pre žiarivú pleť (a zdravé vlasy) sa uistite, že vaša strava obsahuje dostatokveľa esenciálnych mastných kyselín. Naše telá tieto výživné látky neprodukujú samy o sebe, preto je dôležité ich získavať z potravín. Výborným zdrojom je losos, ľanové semienka, ryža, vlašské orechy, fazuľa, vajcia, ..

 5. Dodržiavanie rutiny

  Dôsledný režim čistenia, tonizovania, vyživovania a ochrany ráno aj večer pomáha rehabilitovať suchú, zvetranú a unavenú pleť.

  Pravidelnou starostlivosťou znásobite výsledky používaných produktov. :)